Byliby chętni popatrzeć na proces tworzenia gier planszowych? Mam kilka pomysłów i już dwie gry w fazach testów, a chciałbym stworzyć całe uniwersum. Nie wiem, czy zakładać nowy autorski tag, czy tak tylko pisać tutaj coś jakiś czas? Ktoś doradzi?
Byliby chętni popatrzeć na proces tworzenia gier planszowych? Mam kilka pomysłów i już dwie gry w fazach testów, a chciałbym stworzyć całe uniwersum. Nie wiem, czy zakładać nowy autorski tag, czy tak tylko pisać tutaj coś jakiś czas? Ktoś doradzi?
Zaloguj się aby komentować