Byłem dzisiaj po raz od 3 lat w KFC i wziąłem Grandera. Jesuuuu przecież on jest o połowę mniejszy niż był kiedyś. Co oni zrobili z tymi kanapkami?
Byłem dzisiaj po raz od 3 lat w KFC i wziąłem Grandera. Jesuuuu przecież on jest o połowę mniejszy niż był kiedyś. Co oni zrobili z tymi kanapkami?
Zaloguj się aby komentować