michal-g-12024-02-24T20:06:17+01:001Tak mało wybudowabych stacji/domków a już tak potężne elektrownie?? Uwielbiam ta grę
pepe_delfin2024-02-25T01:04:21+01:000Wysokie Napięcie - ale ta konkretna plansza chyba jest z jakiegoś dodatku. Świetna gra 👌