aberotryfnofobia2023-07-20T11:39:26+02:004@Daewoo_Esperal bo jak cię stary na tym przyłapie to masz przejebane. Łazienka to jedyne bezpieczne miejsce.
InstytutKonserwacjiMaryliRodowicz2023-07-20T12:23:11+02:003@Daewoo_Esperal by łzy rozmyły się w kroplach
otoczenie_sieciowe2023-07-20T12:58:09+02:001@aberotryfnofobia stary nie może cię przyłapać jak się wyprowadzisz od rodziców
American_Psycho2023-07-20T14:00:15+02:000@Daewoo_Esperal nie wiem, ja robie co innego pod prysznicem
GtotheG2023-07-20T23:18:52+02:000@Daewoo_Esperal ja tak robie. Czeba sobie czasem troche poplakac. Dobrze sie placze w strugach wody z przysznica. Szum wody idealnie zakrywa twoje wycie. Polecam