#budownictwo
Chce sobie zrobić podjazd na samochód, na działce.
Znalazłem fajne płyty betonowe po 15 PLN.
Tylko pytanie, jak dobrze, tanio i najmniejszym nakładem pracy, utwardzić podłoże pod to?

#budownictwo
Chce sobie zrobić podjazd na samochód, na działce.
Znalazłem fajne płyty betonowe po 15 PLN.
Tylko pytanie, jak dobrze, tanio i najmniejszym nakładem pracy, utwardzić podłoże pod to?

@twombolt 30cm, nie 20. Koniecznie zebrać darń. Podsypka z piasku i cementu suchego. Pożyczyć zagęszczarkę. To są cienkie i małe płyty. Przy złym podłożu będą łatwo pękać, odchylać się od poziomu i "jeździć". Ten efekt dobrze widać na starych chodnikach, gdzie tylko ludzie się przecież poruszali. Dobrze by było z tych płyt zrobić obrzeże. Podstawa, to dobrze zrobione podłoże. Chcesz zaoszczędzić, to może tylko dwa pasy pod koła?
Zaloguj się aby komentować