"beep"
"beep"
@lubieplackijohn Dosc duzo na glowie mam, planuje przeprowadzke, pierwszy termin w klinice mialem i musze oddczekac z 3 tygodnie aby mnie przyjeli.
Wiem zdrowie jest najwazniejsze ale zaniedbalem swoje projekty, A chcialem powrzucac troche kontentu na hejto i na YouTube, na YouTube chcialem zrobic serie o programach politycznych parti, a teraz sie zastanawiam czy nie zrobie wieczorem live z wyborow jak dam rade
Zaloguj się aby komentować