bardzo bym chciał kogoś obserwować, ale nie dostawać ciągle powiadomień że ten ktoś dodał wpis. @hejto - da radę coś z tym zrobić?
bardzo bym chciał kogoś obserwować, ale nie dostawać ciągle powiadomień że ten ktoś dodał wpis. @hejto - da radę coś z tym zrobić?
Zaloguj się aby komentować