@maximilianan
Myślisz tak, bo autyzm to dla Ciebie ludzie którzy go mają tylko troszkę na spektrum i spoko, to są normalni ludzie też mają autyzm, ale jednak nie ma co autyzmu gloryfikować, bo naprawdę nie wiele dalej trzeba być żebyś i ty stwierdził, że coś z tym człowiekiem jest nie tak.
Anonki w piwnicach może mają autyzm, ale większość co nie wychodzi i się zamykają w bańce to robi to przez szereg innych fobii, i to są fobie a nie autyzm. Bycie introwertykiem to nie jest autyzm.
Zaloguj się aby komentować