

@Deykun ale podobny myk był bliżej. To zdaje się były mistrzostwa Europy. Były remisy, i w ostatnim meczu jeżeli padło 2:2 to z grupy wychodziły dwie drużyny w meczu grające, kosztem Włochów, ponieważ Włosi zremisowali z nimi swoje mecze 1:1. I mecz wyglądał normalnie, do momentu strzelenia na 2:2. Wtedy było już tylko podawanie wokół środka boiska przez 15 min chyba. Tam chyba Dania grała ale nie jestem pewien
Zaloguj się aby komentować