Yes_Man★Liderw Dyskusje2025-08-09T23:26:37+02:002Atb - Ecstasy (Morten Granau remix) #muzykaelektroniczna https://youtu.be/nHqe5D4MsCU 24Udostępnij
koszotorobur2025-08-09T23:29:42+02:003@Yes_Man - klasyczek Akurat tego remiksu z dwa-trzy lata temu słuchałem dosyć często.
Yes_Man★2025-08-09T23:45:42+02:002@koszotorobur ja mieszam: mam ori płytę i na zmianę wyszukuję remixów. Dosyć długo słuchałem tylko oryginalnego albumu. Żeby było zabawniej - niespecjalnie lubiłem ATB. Ten album zmienił wszystko