kainserezcOsobistośćw Hydepark2026-06-21T14:51:46+02:0012Ale najpiękniejsze jest to, że od jutra mam krótki #urlop i mogę się dzisiaj bez obaw napić #piwo123Udostępnij
cazpereq2026-06-21T15:31:30+02:000Od 3 godzin powinien być na Mazurach A stoję w polu Kocham PKP Ale jak w końcu dojadę to raczej nie będzie piwo tylko coś mocniejszego 🙂