Ale Kaufland to są gnidy. Już któryś raz widzę na paragonie cenę inną niż na półce i 2 razy zwróciłem im uwagę na ten fakt i co się okazało po ponownym przyjściu do sklepu? Tak, nie zmienili cen. To jest chyba walka z inflacją tak jak guma ma oszukać mózg w kwestii głodu.