A zeby nie bylo to Informuje ze ukonczylem bieg z dmuchanymi przeszkodami z mojego poprzedniego wpisu

Swietna zabawa, jedyny minus to to ze na trasie czasami trzeba bylo czekac w kolejce zeby przejsc przeszkode. Bo np. Jakas groba baba nie dala rady przejsc i lezy, albo ktos stwierdzil ze zabranie 5 letnich dzieci to super pomysl. Z tymi dziecmi bylo by jeszcze ok jesli byly by jakies zasady np. zeby sie trzymaly jednej strony, bo czasami bylo niebezpiecznie. Widzialem ze karetka dwa razy jechala do jakiejs przeszkody.

#bieganie

eeab3600-a610-4b69-ab42-a77f98d5f74c

Komentarze (5)

Grafiki! Co do dzieciaków to np w Poznaniu był osobny bieg survival race dla dzieciaków. Trzy różne kategorie wiekowe z różnymi dystansami (najstarsza 2k)

@Mielonkazdzika dla dzieciaków zazwyczaj jest osobna trasa. Tough Mudder ma wersję dla dzieci - Lidl Mudder.

A może to Ty właśnie biegłeś w buegu dla dzieci? "Inflatable" to sugeruje ;]

@Kahzad No jasne ze to byl raczej rodzinny bieg dla zabawy. I niejeden dwunastolatek byl znacznie lepszy niz ja . Ale jednak sporo osob przecenilo swoje sily, bo haha dmuchane przeszkody.

Oprocz tego to zabawa byla super i chetnie zrobie to jeszcze raz.

Zaloguj się aby komentować