a witam szanowne wąskie grono, postanowiłem zabezpieczyć swój nick i wizerunek przed nadchodzącą masową migracją xD
a witam szanowne wąskie grono, postanowiłem zabezpieczyć swój nick i wizerunek przed nadchodzącą masową migracją xD
Zaloguj się aby komentować