A pamiętacie jak w ameryce ćpun recydywista z potrójną dawką śmiertelną narkotyku umarł podczas aresztowania i pochowali go w złotej trumnie, został bohaterem narodowym i w jego imieniu spalono kilka miast i zabito kilkunastu niewinnych ludzi w zamieszkach. Jak to nie jest najlepszym dowodem że żyjemy w symulacji to ja nie wiem co xD

#usa #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa

291c8a60-f263-4e77-896b-62555e4f80c1

Komentarze (6)

@daeun Mnie bardziej bawiły konsekwencje BLM w Polsce, gdzie Janusze małe i duże wmówiły sobie, że ktoś im każe klęczeć dla Floyda przed meczem i potem świętowali, że nasza reprezentacja tego nie zrobiła. Oczywiście mecz przegraliśmy, ale wojna proxy z murzynami trwa.

@AustinMeaulnes Mnie też to bawi bo jako lewak nawet bym nie wiedział o kimś takim jak Grzegorz Floryda gdyby nie wszechobecne zesrańsko przegrywów/prawaków w mediach. Swego czasu to było nawet zabawne jak główna Wychodka była zawalona linkami bo gdzieś coś Murzyn w USA zrobił jakby to były najpilniejsze rzeczy. XD

@daeun To była kwintesencja lewactwa XD Ale jeszcze śmieszniejsze jest to bronienie umieszczania czarnych w filmach gdzie tylko się da, albo bronienie tego jak sprofanowano kreskówkę Scooby-doo XD. Przecież to tak jakby w filmie o Michealu Jordanie w jego rolę wdał Marcin Gortat XD Absurd goni absurd.

Zaloguj się aby komentować