PrezentInspiratorw Gównowpis2023-02-11T20:16:50+01:004a czy zadbaliscie już o rosół na jutrzejszego kaca??? #kontrolarosolu47Udostępnij
gawafe12412023-02-11T20:20:01+01:000@Prezent nie bo jestem na tyle odpowiedzialny że bezalkoholowe piję, po co mam cierpieć?
banan2023-02-11T20:22:09+01:000@Prezent nie przypalą ci się te gumowe ucha? Chyba że w tym garnku nic nie gotujesz
Prezent2023-02-11T20:32:30+01:001@banan nie nie przypalają. mam 4 takie garnki i wsyTsko jest ok już 2 lata
Prezent2023-02-11T20:33:04+01:000@gawafe1241 @Jason_Stafford kurw... ja w sumie też na trzeźwo bo garściami tabletki wsypuję do gęby
Jason_Stafford2023-02-11T20:33:59+01:000@Prezent ja nie piję, bo mi się automatycznie zwraca, więc po co się męczyć?
VonTrupka2023-02-11T22:39:52+01:000 bezalkoholowe piję, po co mam cierpieć? @gawafe1241 już samo picie bezalkoholowego jest cierpieniem ;<br /> @Prezent trudno mieć po 1 bronku kaca No chyba że ktoś wyżłopie jeden trzylitrowy kufelek (´・ᴗ・ ` )