7 miesięcy temu emigrowałem za granice, chciałem wrócić do Polski po 3 miesiącach. Zostałem tu i gdy słucham od rodziny co sie dzieje w PL lub słucham jakiś wiadomości - nie żałuje ze tu zostałem.
7 miesięcy temu emigrowałem za granice, chciałem wrócić do Polski po 3 miesiącach. Zostałem tu i gdy słucham od rodziny co sie dzieje w PL lub słucham jakiś wiadomości - nie żałuje ze tu zostałem.
Zaloguj się aby komentować