Ten_koles_od_bialego_psaGruba rybaw Dyskusje2026-06-27T20:13:24+02:00566 rocznica porzuconia premium Creativé Technoligié na parkingu centrum 3 stawy w Kato. #wrosty5610Udostępnij
Ten_koles_od_bialego_psa2026-06-27T21:49:01+02:002@TyGrySSek chyba " naprawiałbym" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
maks_kow2026-06-28T01:57:50+02:001@Ten_koles_od_bialego_psa jedyny problem jaki pojawial sie w tym aucie to 2.7 HDi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym przyzwoicie trwale auto. A zawieszenie to poezja.
TyGrySSek★2026-06-28T06:38:54+02:002@Ten_koles_od_bialego_psa chciałbym jeździć a właściciel by naprawiał
aab132026-06-28T06:53:28+02:002Ciekawe, w jakim celu zostały zabezpieczone drzwi przed otwarciem Skoro właściciel porzucił auto, to powinien mieć w pompie, co się będzie z nim działo. Albo miał w stosunku do niego jakieś plany, ale sytuacja się zmieniła...
Ten_koles_od_bialego_psa2026-06-28T14:02:22+02:002@aab13 ochrona obiektu spieła pasami,na poczatku ktoś non stop zostawiał otwarte na oścież.