17:00 koniec pracy. Koniec miesiąca plus sadzenie to straszne połączenie.
Najgorzej, że w tym tygodniu mus do tej szkółki zajebanej jechać
#pracbaza #lesnapracbaza

17:00 koniec pracy. Koniec miesiąca plus sadzenie to straszne połączenie.
Najgorzej, że w tym tygodniu mus do tej szkółki zajebanej jechać
#pracbaza #lesnapracbaza

@Bolec39 mogę bredzić, bo to co napiszę to przebłyski z wykładów w szkółce trzy lata temu, ale z tego co mi w głowie świta, w Polsce nie ma to sensu.
Nie sprzyja im klimat przez co rosną powoli i osiągają małe rozmiary.
Wykazują za to dużą zdolność do rozwoju wegetatywnego co może spowodować, że paulownia wyrwie się spod kontroli.
Plus drewno jest tragicznej jakości, więc nie zastąpi naszego w zastosowaniach, które go wymagają.
Oczywiście mogę gadać głupoty xd
Zaloguj się aby komentować