MikuuuusLiderw Wojna wna Ukrainie2026-06-05T20:51:40+02:0044Bohater rosji -1 #ukraina #wojna #rosja #rozjebaneruskiegowno444Udostępnij
xniorvox★2026-06-05T21:24:07+02:0022Nikt go nie lubi. W Rosji, bo jest Kałmukiem, a na świecie, bo będąc Kałmukiem wpierdala się w nie swoje sprawy na Ukrainie.
ramen2026-06-05T21:43:45+02:000@xniorvox ale może newsa należy tak rozumieć, że to już nie problem, że nikt go nie lubi?
binarna_mlockarnia2026-06-05T22:13:12+02:009@Mikuuuus btw, w Polsce za komuny a i w latach 90, Kałmuk to byl synonim glupka, kretyna, debila, ciekawe dla czego, nie wiem, ale sie domyslam...