Hoszin2024-03-30T13:27:51+01:000Dziś jest naprawdę pięknie, można w krótkim rękawku siedzieć na dworze i cieszyć się słońcem
redve2024-03-30T18:05:01+01:000ale przecież spadł śnieg, to o jakim ociepleniu my mówimy! kurna, letnie temperatury a jeszcze sie marzec nie skończył.