Witam wszystkich!Mam pytanko chciałbym pograć w God of War Ragnarok na Steam Decku widziałem,ze jest taka możliwość na you tube ale nie mogę znaleźć info jak to zrobić bo na stronie steam jeszcze nie ma,będzie może w przyszłym roku za długo jak dla mnie ktoś może wie jak to ogarnąć?

whitewolf-1
- 2wpisy
- 5komentarzy