Zdjęcie w tle
stara_baba

stara_baba

Kompan
  • 6wpisy
  • 12komentarzy
Dzień dobry, pojawiają się głosy że aby zachować poziom portalu należy zablokować tag #przegryw oraz #blackpill , a wszelkie przejawy incelizmu tępić.
Proponuję zgoła inne rozwiązanie - należy wyjebać normictwo które od kilku ostatnich lat zatruwa życie przegrywom nawet w przestrzeni która była do niedawna zarezerwowana dla ludzi pozbawionych życia społecznego - internecie.
Po tym jak zalali internet swoją obecnością chcą się nas ostatecznie z niego pozbyć, z ziem dla nas autochtonicznych. #greatreplacement w praktyce, tylko że w przestrzeni wirtualnej na osi normik-przegryw, a nie niebiały-biały.
Traktujecie nas tu tak jak byliśmy traktowani przez was w szkołach. Patrzycie z niechęcią i marzycie o tym żeby nas tu nie było. Narzekając na naszą ''''''toksyczność'''''' zapominacie że to przez was tacy jesteśmy. Pomimo wszystkich wyrządzonych nam przez was krzywd chcieliśmy żyć z wami w pokoju, koegzystować na jednym portalu. W podzięce przy pierwszej możliwej okazji wbijacie nam nóż w plecy. Dosyć. Czas na beta uprising. Oddajcie pozycje administratora braciakom z tagu obeznanym w IT. Zablokujemy wszystkie normickie tagi i usuniemy konta każdemu użytkownikowi który w przeciągu pierwszego miesiąca od założenia konta nie opublikował żadnego wpisu na tagu #przegryw
A normictwo niech spada na normbooka albo plebbita, tam jest ich miejsce
#schizoposting
960b0e75-fa92-41ab-ba19-c8e4a2a68867
M_B_A

Mnie też byście pewnie wyzywali od oskarków albo normików, a nic do was nie mam. Po co te podziały jak można żyć w zgodzie tylko nie wchodźmy sobie w drogę i się nie wyzywajmy.

_hdvn

@stara_baba Ludzie, którzy chcą Was stąd usunąć nie gardzą tylko Wami. Oni ogólnie zauważyłem uważają się za lepszych od wszystkich we wszystkim, nawet jeśli tego nie przyznają.

Część "normalniejszych" osób popiera tę opinię poprzez wszystkie dramy i cała otoczkę tego odwiecznego konfliktu.


Ale z czasem zostaną wprowadzone rozwiązania, żebyście Wy i cała reszta portalu mogli żyć w zgodzie.

M_B_A

A i jeszcze jedno. To tacy jak ten troll budują ten niepochlebny obraz waszego tagu https://www.hejto.pl/uzytkownik/admin_hejto_cwel


Jeszcze wrzuca w normalne społeczności te swoje wysrywy

Zaloguj się aby komentować