W zeszłym roku każdą transakcję bankową dotyczącą #lego odpowiednio tagowałem. Dzisiaj spojrzałem ile łączenie wydałem w roku pańskim 2022 na klocuszki. Wyszło 20k. Nie wiem czy mnie pojebało już czy jeszcze nie. Ile wy wydaliście?

rybeusz
- 107wpisów
- 305komentarzy
