Podbijam rozbiorke Diaghileva, ktos jeszcze chetny? Zostalo tylko 20ml tego luksusu w plynie( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.hejto.pl/wpis/siemano-zapraszam-na-moja-chyba-pierwsza-rozbiorke-grin-ultra-arcy-dostojny-arom
#rozbiorka
#perfumy


Podbijam rozbiorke Diaghileva, ktos jeszcze chetny? Zostalo tylko 20ml tego luksusu w plynie( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.hejto.pl/wpis/siemano-zapraszam-na-moja-chyba-pierwsza-rozbiorke-grin-ultra-arcy-dostojny-arom
#rozbiorka
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Siemano,
zapraszam na moja chyba pierwsza rozbiorke
Ultra arcy dostojny aromat dla szanujacego sie panicza, czyli Roja Diaghilev.
Do odlania 50ml, cena 25pln za ml, odlewam od 3 ml. Mozna cos dobrac.
Pozdrawiam
#rozbiorka
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Czysta drobinka materii olejku agarowego w najczystszej postaci. Mam ten olejek juz bardzo dlugo i wiele razy juz go uzywalem. Ale ostatnio jakos nie mam czasu na zabawe z olejkami. Ktos chetny na czysty olejek agarowy w pieknej i solidnej prezentacji? 240pln za taki rarytas.
#perfumy



Zaloguj się aby komentować
Na dobry poczatek wekendu ktos sie skusi na tradycyjny arabski aromat w formie olejku i spreju? Cena za zestaw to jedyne 200pln, czyli dwa razy taniej niz sam olejek. Jedno i drugie uzyte zaledwie kilka razy. Powiem szczerze ze ten dziad ma parametry na poziomie the moon od frederica malle.
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Witam szanowne grono, jest moze ktos chetny na "rarytasa" teraz juz piekielnie trudon dostepnego. A ja mam go dodatkowo w super niskiej cenie. Jak widac na zdjeciu byl kilka razy uzyty. Jest to w glownej mierze zapach pieknej rozy taif i mistycznego agaru. Cena 300pln za ten ogormny attar. Jest tam chyba 24 ml oryginalnej pojemnosci.
#perfumy


Zaloguj się aby komentować
Co jest z tym hejto? Na teleflonie nie widze polowy postow i komentarz, juz mialem mysli ze niektorzy umarli... A wczoraj wchodze na kompa a tam od c⁎⁎ja komentarzy ktorych nie ma tele i postow tez jakos wiecej.
#perfumy #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Tak jak wspominalem Ghawali i Yasem juz was meczyc nie bede, no ale zeby za lekko nie bylo to podziele sie ubytkowym flakonem rowniez w przyzwoitej cenie. Mam tym razem ASQ Clock Blend, czyli kwiatowy zapach przypominajacy mi w jakims sensie reflectiona. Wbrew informacjom z sieci wcale nie ma slabych parametrow, a przez pierwsze godziny wyraznie daje o sobie znac otoczeniu. Jakosc wykonania flakonu to jest poziom ALD. We flakonie jest przynajmniej 34 ml, a zycze sobie za niego 270 pln.
#perfumy

Zatem - skoro temat już zamknięty - Yas Gold jest w c⁎⁎j wart swojej ceny. I żałuję, że nie mogę go kupić dziś. A Clock ma rzeczywiście jakiś składnik powodujący noseblinda. Osoby, które przebywają na co dzień blisko mnie, po opuszczeniu mnie na kilka minut, wracając pytają, czy dopsikalem. Ja też go tracę z radaru godzince. Jednak jesli opuszczę pomieszczenie i znajdę się w innym, znowu go czuję - i to dość mocno. Piekny, acz dziwny zapach.
Zaloguj się aby komentować
Moze jednak ktos sie skusi? 700pln za zestaw tych dwoch arabskich klejnotow. Mowie wam sa za⁎⁎⁎⁎ste ale zbieram na cos jeszcze bardziej za⁎⁎⁎⁎⁎tego.
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Ponawiam prosbe o zabranie tego. Nie mam juz miejsca w szafce, a trzeba zrobic na kolejne flakony. Wezcie bo bede zmuszony sprzedac to do Helgi i Hansa( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Yas Gold 500pln
Ghawali Al Bariq Oud 250pln
Jesli ktos wezmie calosc to daje rabat 50pln, place za wysylke i oddam jakas za⁎⁎⁎⁎sta odlewke z mojej kolekcji odlewek.
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Dobra, troche odlalem, wiec obnizam cene i zaokraglam w dol.
Yas Gold 500pln
Ghawali Al Bariq Oud 250pln
Jesli ktos wezmie calosc to daje rabat 50pln, place za wysylke i oddam jakas za⁎⁎⁎⁎sta odlewke z mojej kolekcji odlewek.
#perfumy

Ja wiem, zbierasz na nowe Araby od Lucjana
Zaloguj się aby komentować
Dobra to dzisiaj wyciagam duze dziala.
Hind Al Oud Serri Ana ~ 46/50ml 1200pln
Roja Taif Aoud ~49/50 800pln
#perfumy

Jeden z szanownych hejtowiczow niebawem stanie sie posiadaczem przepieknego flakonu Serri Ana. Pozostala jeszcze ta za⁎⁎⁎⁎sta Rojka, jesli ktos jest chetny to na sprzedaz bedzie prawdopodobnie tylko do jutra. Bo prawdopodobnie sie rozmysle i nie bede jej chcial sprzedac, bo (powtarzam) jest za⁎⁎⁎⁎sta! Lepiej nie bierzcie jej bo bede zalowac
Zaloguj się aby komentować
Siemano, Sunshine szuka domu. We flakonie jest okolo 55ml. Cena to 500pln. Ktos sie skusi? Ktos chetny na inne "rarytasy"?
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
1. Frederic Malle The Night (10ml) - 36 pln
3. Frederic Malle Promise (15ml) - 12 pln
4. Hind Al Oud Barari (15ml) - 16 pln
5. Hind Al Oud Al Oud (7ml) - 10 pln
6. Hind Al Oud Lailac (10ml) - 22 pln
7. Hind Al Oud Serri Ana (15ml) - 38 pln
8. Ghawali Al Bariq Oud (10ml) - 8 pln
9. Yas Gold (30ml) - 8 pln
10. Abdul Samad Al Qurashi Clock Blend (10ml) - 8 pln
11. Amouage Memoir 2011 (25ml) - 13 pln
12. Roja Taif Aoud (15ml) - 18 pln
13. Roja Danger Pour Homme edp (12ml) - 23 pln
Moge puscic z flakonami, ceny do ustalenia na pw.
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Dobra dobra jak wszyscy to wszyscy, babcia tez... oto i moje skromny stragan.
Yas perfumes Gold - 600 pln we flakonoe okolo 90ml.
Ghawali Al Bariq Oud - 350pln we flakonie tez jakos 10ml brak.
Moge tez cos odlac, na perfuforum mam stragan. Pozdraiwma cala ekipe.
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Salam alejkum wielblondzi bracia i kaktusi pasterze. Przychodze do was ze sztosikami, w zamian chce wasze grosiki. Ceny sa nizsze niz kupilem, bo pozbywam sie czesci kolekcji ktorej nie uzywam a jestem pewien ze znajdzie sie ktos kto pokocha te zapachy bardziej niz ja. Pierwszy od lewej to Yas Gold, dalej nie rozgryzlem tego zapachu... odrobine slodki, dwfinitywnie orientalny, ale "inaczej" bo nie ma tam oudu i rozy czy szafranu. Ponoc pachnie jak bakhoor, ktorego nigdy nie bylo dane mi poznac. Ponoc tez podoba sie facetom( ͡° ͜ʖ ͡°) Drugi to Ghawali Al Bariq Oud, no ten to w otwarciu chce pokazac dominacje poteznym blastem olejku Hindi. Do tego mamy jagody, szafran i roza. Zaden ze skladnikow sie nie wybija, nie jest to wiec typowe combo oud-roza. A w bazie to jest cos pieknego, delikatne, bardzo przyjemne drzewo sandalowe, odrobine slodkawe. A trzeci zawodnik o Khas Oud Malky Khas, jest zarezerwowany, ale jesli kolega zrezygnuje to ten rowniez poleci do nowego wlasciciela.
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Siemano, ktoś chętny na Yves Saint Laurent La Nuit De L'homme 200ml bez globala?
Cena 450PLN
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Ktos sie moze skusi?
Co nieco mozna z flakonem, moze zrobie jakis upust. Pytac.
1. Frederic Malle The Night (10ml) - 36 pln
3. Frederic Malle Promise (15ml) - 12 pln
4. Hind Al Oud Barari (15ml) - 16 pln
5. Hind Al Oud Al Oud (10ml) - 10 pln
6. Hind Al Oud Lailac (10ml) - 22 pln
7. Hind Al Oud Serri Ana (15ml) - 38 pln
8. Ghawali Al Bariq Oud (10ml) - 8 pln
9. Yas Gold (30ml) - 8pln
10. Abdul Samad Al Qurashi Clock Blend (10ml) - 8pln
11. Khas Oud Malky Khas (15ml) - 16 pln
12. Amouag Epic 2013 (15ml) - 15 pln
13. Amouage Memoir 2011 (25ml) - 13 pln
14. Roja Taif Aoud (15ml) - 18 pln
15. Roja Danger Pour Homme edp (10ml) - 23 pln
Wysyłka inpost. Do każdego dekantu doliczyć 4pln.
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Siemano,
Obilo mi sie kiedys o oczy, ze ktorys jegomosc ma doswiadczenie z odprawa celna dhl. Serdecznie prosze o pomoc w wypelnieniu tego badziewia.
Pozdrawiam
#perfumy
@Cris80 Jak długo trwa taki proces (odprawy)? Moja paka jest w PL od 28 grudnia. Dostałem wiadomość od UPS, że musi przejść odprawę celną. Odpisałem od razu. Potem było jeszcze kilka maili od nich żeby uzupełnić informacje: zawartość paki, alko, pojemność perfum itp. itd. Podałem wszystko, dałem upoważnienie i do dzisiaj bez zakończenia...
@Scented_Falling_Frog szczerze powiem ze nie wiem jak to wygląda w UPS, ale pewnie w tym tygodniu powinieneś mieć odpowiedź, w DHL odprawa nie zajmowała mi więcej niż trzy, cztery dni robocze że względu na papierologie i niekompetencje pracowników na których trafiałem, generalnie dopiero jeśli jest komplet dokumentów paczka może przejść proces odprawy, dla tego ja lubię FedEx przysyłają fakturkę z opóźnieniem bo wszystko ogarniają sami i odprawa trwa parę godzin max jeden dzień
Zaloguj się aby komentować
Mam okolo trzydziesci sampli od Prin'a, 0,1 - 0,2 ml kazdy. Starczy jeszcze na "wiele" testow, co prawda beda to testy kropelkowe, ale lepsze to niz nic. Dostalem tutaj na tagu i swoje juz przewachalem, wiec daje dalej. Kto nastepny?
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Witam ekipe seksownie podniecajaca. Mam nowe fiolki, komus cos polac? Niektore moge puscic z flakonem.
1. Frederic Malle The Night (10ml) - 36 pln
3. Frederic Malle Promise (15ml) - 12 pln
4. Hind Al Oud Barari (15ml) - 16 pln
5. Hind Al Oud Al Oud (10ml) - 10 pln
6. Hind Al Oud Lailac (10ml) - 22 pln
7. Hind Al Oud Serri Ana (15ml) - 38 pln
8. Ghawali Al Bariq Oud (10ml) - 8 pln
9. Yas Gold (30ml) - 8pln
10. Abdul Samad Al Qurashi Clock Blend (10ml) - 8pln
11. Khas Oud Malky Khas (15ml) - 16 pln
12. Amouag Epic 2013 (15ml) - 15 pln
13. Amouage Memoir 2011 (25ml) - 13 pln
14. Roja Taif Aoud (15ml) - 18 pln
15. Roja Danger Pour Homme edp (10ml) - 23 pln
Wysyłka inpost. Do każdego dekantu doliczyć 4pln.
#perfumy
Zaloguj się aby komentować