Co jest z tym hejto? Na teleflonie nie widze polowy postow i komentarz, juz mialem mysli ze niektorzy umarli... A wczoraj wchodze na kompa a tam od c⁎⁎ja komentarzy ktorych nie ma tele i postow tez jakos wiecej.
#perfumy #gownowpis
Co jest z tym hejto? Na teleflonie nie widze polowy postow i komentarz, juz mialem mysli ze niektorzy umarli... A wczoraj wchodze na kompa a tam od c⁎⁎ja komentarzy ktorych nie ma tele i postow tez jakos wiecej.
#perfumy #gownowpis
Zaloguj się aby komentować