Dzień dobry wszystkim,
Prawie weekend można zacząć, jeszcze tylk dla hansa kilka godzin poklepać w kąkuter i feierabend
#dziendobry #pracbaza #emigracja #niemcy #gownowpis

Dzień dobry wszystkim,
Prawie weekend można zacząć, jeszcze tylk dla hansa kilka godzin poklepać w kąkuter i feierabend
#dziendobry #pracbaza #emigracja #niemcy #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Pierwszy wpis po emigracji z tego syfu zwanego wypokiem ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
Jakieś postępy jeśli chodzi o apkę mobilną? Nie jest fanem przeglądania na przeglądarce ..
Dzięki!
#pytanie #hejtomobilne #dziendobry #android
Zaloguj się aby komentować