@lvface cieszę się z niej. Szanse na wyjście i tak i tak mamy zerowe, a z drużynami europejskimi memłamy się cały czas bo a to liga narodów, a to eliminacje euro a to same euro a to jakiś towarzyski. Drużyny spoza UEFA to jakaś egzotyka, więc cieszę się że będzie coś nowego.