Zdjęcie w tle
Poldek

Poldek

Kompan
  • 6wpisy
  • 93komentarzy
Mam pytanie do miłośników lewicy, Donalda i Biedronia - dlaczego wy jesteście tacy chorzy z nienawiści? Całymi dniami na tym portalu tylko a to PiS to, a to PiS tamto. Nie wiem czy zauważyliście ale PiS już od kilku miesięcy nie rządzi. Macie swoje upragnione Katharsis, Donek Cud Peruwiańskiego Słońca został namaszczony na pomazańca. To czego całymi dniami dalej płaczecie ze Kaczyński to i tamto? To już jest jakaś sekta. Zauważyłem ze lewica ogólnie jest chora z nienawiści i najbardziej nietolerancyjna ze wszystkich chociaż mówi ze walczy o tolerancje - ale tylko dla swoich, Murzynków, homosiow, socjaluszkow itp. Innych jakby mogła to utopiła by w łyżce wody. Dlaczego wy tacy jesteście? Pytam zupełnie poważnie.

#bekazlewactwa #polityka
Sweet_acc_pr0sa

@Poldek ty KO lewica nazywasz? XD kurwa to głupie nawet jak na dzbana ktorym jesteś xD koalicja rządzi już z 50 dni i ani razu od tych 50 dni nie wkurwili mnie żadnym wałkiem za nasz hajs, czyli albo nagle wszystkie media (w tym te pisowskie) opuściły się w wyszukiwaniu walków albo pis to były wyjątkowe kurwy że 2x w tygodniu musieli coś odjebac


Głosowałem przeciwko pisowi z nadzieją ze będą prsez kolację jebani, i z tego koalicja się wywiązuje, a co dalej zobaczymy za rok jak już rzeczywiście ich rządy będą miały "efekt"

Oczk

@Poldek matecki, które to już twoje konto?

Edit: a nie, sorry przestudiowałem tę twoje wrzuty i ty jesteś którymś konfiarzem-bumerangiem, ale jeszcze nie potrafię zgadnąć którym

Tawantinsuyu

@Oczk i już wiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ziutson

@Poldek jak dla mnie ten rząd przez kolejne 8 lat mógłby nie robić nic tylko po kolei wsadzać pisowskich złodziei za przekręty i w sumie byłbym zadowolonym człowiekiem.

Nowe inwestycje, atom, dopłaty do przedszkoli? Super - a gdzie karakan czy zero w więzieniu? Tamto to tylko bonusy.


Poza tym, pis potrafiło po 8 latach rządzenia pitolić że to wina ich poprzedników... Karma wraca v

Zaloguj się aby komentować