Nie wiem jak to się potoczy, ale chciałbym by, ten portal wyparł wykop. Wesołych świąt i wam i Sobie życzę.

Muko
Kompan
- 1wpis
- 0komentarzy

Nie wiem jak to się potoczy, ale chciałbym by, ten portal wyparł wykop. Wesołych świąt i wam i Sobie życzę.
Zaloguj się aby komentować