Rzucę dość nieśmiałe i jednocześnie wymieszane ze strachem o wynik Idemo Donna #tenis

Społeczność
Tenis
Gem, set, mecz.

Społeczność
Gem, set, mecz.
Rzucę dość nieśmiałe i jednocześnie wymieszane ze strachem o wynik Idemo Donna #tenis
Zaloguj się aby komentować
To jest historyczny news. Janowicz pewnie stodołę (taką dużą szopę) ze złości rozwali xD
#tenis

Zaloguj się aby komentować
Biję się w pierś. Wczoraj wrzuciłem foto zajawkę pojedynku Giorgi - Bencic sugerując się flashscorem. A ten mecz odbędzie się dopiero jutro, podobno o 2:30. Jako, że ładnych tenisistek nigdy za wiele, to daję repetę. #tenis #australianopen #ladnapani


Zaloguj się aby komentować
Brawo Hubi! Ostatni gem z 0-40 wygrał. Ma nerwy.
Zaloguj się aby komentować
Szkoda, że nie ma tego magika w Australii. #tenis #australianopen #usopen
Zaloguj się aby komentować
Czy Hubi ma ten mental? #tenis #australianopen

Zaloguj się aby komentować
Pora na klątwę Hurkacz dzisiaj ten mecz przegra
#tenis
Zaloguj się aby komentować
Patrzę na jutrzejszy plan gier i trochę słabo wyglądają mecze, które można byłoby obejrzeć po meczu Świątek, a przed Hurkaczem. Oby Sinner swój mecz długo grał to przynajmniej nie trzeba będzie oglądać o 4 Świątek.
#tenis
Zaloguj się aby komentować
Andy musisz #tenis
Zaloguj się aby komentować
Przeglądam sobie rozkład jazdy na jutro i widzę, że szykują się dwa tenisowe ale i estetycznie dobre pojedynki. O pierwszej Szwajcarka z Włoszką. A o 4 Rosj tzn. Kazaszka kontra Amerykanka. #tenis #australianopen #ladnapani




Zaloguj się aby komentować
Klątwa Netflixa? Boje się co się moze dziać na Wimbledonie lub US Open, skoro Iga zaplanowana na drugą część tego dokumentu
#tenis

Zaloguj się aby komentować
Hej tenisowe świry. Śpicie? Dobre meczycho. Rewelacja zeszłego sezonu Caroline Garcia vs. Leylah Fernandez. #tenis #australianopen
Zaloguj się aby komentować
Pragnę przypomnieć iż dzisiaj po meczu Linetki, gra Grande Bellezza Italiana. Coś dla fanów talentu Camilli. #tenis #nsfw #ladnapani
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wielkie szlemy są dla kierownictwa
Dla pana, panie Siurkacz są chellangery
#tenis
Zaloguj się aby komentować
Ciezko Siurkacza na szlemach ogladac... Dobrze, ze nie ogladam, tylko sledze wynik na flashscore ( ͡~ ͜ʖ ͡°) #tenis
Zaloguj się aby komentować
Magda Linette pewnie po drugą rundę ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ #tenis
Zaloguj się aby komentować
Pewnie śledzący stricte #tenis wiedzą, ale dla pozostałych przypominajka - Iga gra prawdopodobnie około 01:00 polskiego czasu.
Zaloguj się aby komentować
Jak myślicie #tenis, Murray jest w stanie coś ugrać w tym roku? Z Berrettinim fajnie grał, drabinka stosunkowo prosta, a w 1/8 Ruud, który jest do ogrania
@Avek Chcialbym bardzo, ale obiektywnie to malo prawdopodobne. Beret dal ciala po calosci w tym meczui i na pilce meczowej sie wylozyl. Calym sercem za Andym i oby udowodnil, ze mozna jeszcze powalczyc. Podobno zrobil sobie dluzszy urlop teraz przed tym sezonem. Zobaczymy w nastepnym meczu czy te dzisiejsze ~5h sie na nim nie zemsci.
Zaloguj się aby komentować
Andrzej Murray pokonuje Berettiniego i melduje sie w drugiej rundzie AO... Metalowe biodro nie przeskadza w rzucaniu sie do woleja jak widac. Teraz Kokkinakis/ Fognini i jesli zdrowie pozwoli to tez Andy moze to wygrac. Czuje sie jak w 2016
Zaloguj się aby komentować