Zdjęcie w tle
Football Manager

Społeczność

Football Manager

13

Społeczność która ma zrzeszać graczy Football Managera. Postujcie!

Typ wpisu

  Odszedłem z Stali Rzeszów po wprowadzeniu ich do Eklapy i po zwycięstwie w niej.

  Objąłem LOSC - ale nie wiedziałem że Marek Papszun mnie zastąpi, jestem bardzo ukontentowany.

   

  #footballmanager #fm23

  ab3a6ecf-24ed-4ab8-8c93-2efda40a68d5

  @Krx_S Pierwsza kariera w FM23 tradycyjnie Arsenalem, świetna gierka Teraz chciałbym jakiegoś większego wyzwania i właśnie myślałem nad Stalą, jako że jestem z Rzeszowa to jest mi bliska Jakieś rady? Młode talenciaki z Polski?

  @sleep-devir Spora, ja kupuje co wersję to skok mam mały. Jednak mogę polecić bo to najlepszy silnik meczowy jaki był dotychczas.
  Dodatkowo sporo rzeczy poprawionych i dodanych jak Centrum danych czy Kibice którzy mają wpływ. Dodatkowo agenci teraz mają duży wpływ na podpisanie kontraktu bo najpierw z nimi się komunikujesz.

  792b1170-2516-4941-a817-322895dbab0a

  @MrMajkel Stalą w pierwszym sezonie z Wolskim, Ponce, Małeckim czy braćmi Olejarka zająłem rzutem na taśmę 2 miejsce w 1 lidze, ale w Eklepie pierwszy sezon prawie zleciałem. Fartem ostatni mecz wygrałem. Później mądre wzmocnienia i poszło.
  Talentów na stal nie ma za bardzo. Nie ma kasy na pierwszy sezon. Dokoptowałem tam Jana Łoś i Biegańskiego ale to nie są talenty xD
  Na kieszeń stali polecam: Matteo Rizzo, Brijan Ibrahimi u mnie oboje robotę zrobili + Matteo wyciągnął mnie z dołka finansowego bo dostałem za niego 3mln €

  Zaloguj się aby komentować

  Kurcze, nie kupiłem nikogo, po prostu zacząłem rozgrywkę moim ulubionym Sunderlandem. Oczywiście w koszulce Sunderlandu jeszcze z czasów gry w PL (kiedyś kupiłem w lumpie za 5PLN)

  Powiem szczerze, myślałem że będzie ciężko jednak zjadam tą ligę. Pierwszy mecz w League One remis a później same wysokie wygrane

  Defoe który wrócił to kocur mocny.

  c679361b-7d1a-43ca-805c-b12b7659e002

  @sleep-devir pomiędzy FM20 a FM22 jest już spora różnica.

  Zaloguj się aby komentować