DybalaTwórcaw Hydepark2022-12-24T11:48:16+01:008Życzę wszystkim normalnym by odeszli z wykopu, by zostały tam same propisowskie i proorlenowskie trolle.83Udostępnij
Tau_Y2022-12-24T11:50:39+01:001@Dybala czyli nie moge opuścić wypok (bo nie jestem normalny, pisu nie lubiem, trollować już trocce tak)