Ziomki, nie wala wam się w domu gdzieś taki szklany pojemnik od wiszacego młynka?
Kurde wziąłem i stłukłem...
#pytanie #kawa


Ziomki, nie wala wam się w domu gdzieś taki szklany pojemnik od wiszacego młynka?
Kurde wziąłem i stłukłem...
#pytanie #kawa


@cebulaZrosolu znalazłem jakiś sklep, out of stock
https://www.olx.pl/d/oferta/mlynek-do-kawy-wiszacy-stary-CID628-ID13I4iv.html
Tu jest cały młynek za 150 zibona. Może lepiej sobie kupić w druku 3d model? Zrobią ci peta giętkiego i nie rozwalisz
Zaloguj się aby komentować