Zgubiłem gdzieś blanta, wracam po 6h do chaty a on leży przed drzwiami do mieszkania na klatce schodowej XD
Ech idę se zapalić.
#oswiadczenie #takbylo #narkotykizawszespoko
Zgubiłem gdzieś blanta, wracam po 6h do chaty a on leży przed drzwiami do mieszkania na klatce schodowej XD
Ech idę se zapalić.
#oswiadczenie #takbylo #narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować