Że zapytam, co jest z tym całym #zebropioruny ? Oprócz jakiejś rangi są jakieś benefity? Pytam całkiem poważnie, odpowiedzi typu "odblokujesz możliwości coś jak na mirkopremium" nie interesują mnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Że zapytam, co jest z tym całym #zebropioruny ? Oprócz jakiejś rangi są jakieś benefity? Pytam całkiem poważnie, odpowiedzi typu "odblokujesz możliwości coś jak na mirkopremium" nie interesują mnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować