Zazwyczaj nie robię popeliny ale wczoraj się najebałem i coś we mnie pękło. Na osiedlu darłem ryja że j⁎⁎ać pis i odziwo nikt mnie nie uciszał
Zazwyczaj nie robię popeliny ale wczoraj się najebałem i coś we mnie pękło. Na osiedlu darłem ryja że j⁎⁎ać pis i odziwo nikt mnie nie uciszał
Zaloguj się aby komentować