Zauważyłem że jak sie dostanie powiadomienie do swojego wpisu to żeby zniknęła ikonka powiadomienia to trzeba w każde powiadomienie wejść osobno nawet jak dotyczą tego samego wpisu, wydaje mi sie ze lepiej by było jakby znikały wszystkie dotyczące mojego wpisu jak już w niego wejde