Zacząłem sobie ogrywac kampanie horn of the abbys i chciałem pierwszą misje drugiego scenariusza zrobić na hardzie i dostałem sromotny wpierdol, da sie to zrobić w ogóle na tym poziomie? #heroes3
Zacząłem sobie ogrywac kampanie horn of the abbys i chciałem pierwszą misje drugiego scenariusza zrobić na hardzie i dostałem sromotny wpierdol, da sie to zrobić w ogóle na tym poziomie? #heroes3
Będę później to próbował zrobić na średnim poziomie trudności, myślę że nie powinno być problemu tylko nie wiem jak zagrać bo widziałem gameplay gdzie gościu przejmuje twierdzę jakoś w drugim miesiącu dopiero i na tam do wykupienia wszystkie jednostki, chyba że to był jakiś błąd i to naprawili i komputer wykupuje te jednostki na bieżąco
Zaloguj się aby komentować