SzyszQKoneserw Mecz2023-01-20T07:19:00+01:0040Za tydzień człowiek już będzie myśleć jaki składem wyjdzie Miedź Legnica na Radomiaka i liczył na widowisko #mecz #ekstraklasa4010Udostępnij
Utylizejszyn2023-01-20T07:23:45+01:007@SzyszQ jeszcze tydzień..... ile bym dał za taki Stał Mielec vs Śląsk Wrocław
pipek_drenczyciel2023-01-20T07:33:23+01:004@SzyszQ już to widzę, rano dzida do kiosku po Skarb Kibica! I ch*j tam ze składami i transferami... Wzory Koszulek!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
fxd2023-01-20T08:10:04+01:0010@SzyszQ nie mogę doczekać się tego kurwienia na sędziów, nieszablonowych zagrań i emocji na najwyższym poziomie. sól życia.