Wymieniłem oszczędności po równo na dolary, euro i franki szwajcarskie, bo złotówki to się nadają co najwyżej jako żetony na myjnię ( ͠° ͟ʖ ͡°)
Wymieniłem oszczędności po równo na dolary, euro i franki szwajcarskie, bo złotówki to się nadają co najwyżej jako żetony na myjnię ( ͠° ͟ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować