Hejto.pl
Wykopki to są dobre. Niby tak j⁎⁎ią Orlen, gnoją ( i słusznie) sportowców sponsorowanych przez osrajtka podczas - PrzegrywieNieOtwierajBuziNiepytany - Hejto.pl