KasiaJFanatykw Hydepark2023-10-17T22:10:24+02:007Wygląda na to, że wróg publiczny hejto się jednak dostał XD #heheszki #polityka #polska #konfederacja717Udostępnij
KasiaJ2023-10-17T22:31:28+02:000@bizonsky a to nie Ty coś pisałeś dziś z dupy o "wywracaniu stolika"? Chyba jednak chodzi ci po głowie tan pan
bizonsky2023-10-17T22:47:34+02:000Wskaż proszę gdzie pisałem coś co brzmiało tak jak sugerujesz kłamliwy pisowcu :))
bizonsky2023-10-17T22:52:12+02:000I sugerujesz że pisze to w kontekscie tego że popieram konfe czy o co ci chodzi XD
KasiaJ2023-10-17T22:55:26+02:000@bizonsky nie, sugeruje, że myslisz o nim dużo. Może go tak nienawidzisz, a może Ci się podoba i sobie do niego walisz Tak czy inaczej metzen Ci chodzi po głowie Ja tam szanuję. Love is love
bizonsky2023-10-17T22:57:33+02:000Idąc tym tokiem rozumowania ciekawe o czym ty myślisz że piszesz takie scenariusze XD Ale żałosne XD
Eber★2023-10-17T23:07:23+02:000@bizonsky no pisałeś i weź się chłopie przyznaj, a nie pytasz, skoro dostałeś okazję
KasiaJ2023-10-17T22:56:51+02:003@Pawel45030 może będzie z niego beka, a może z tego jak będzie do szału I piany niektórych doprowadzał nie wiadomo
Eber★2023-10-17T23:02:39+02:001@KasiaJ coś a'la Lepper na sejmowej mównicy, powie wszystko i szczerze i bez ogródek... tylko, że będzie się hamował, żeby nie skończyć jak Andrzej
KasiaJ2023-10-17T23:03:41+02:000@bizonsky a ty zapomniałeś, że już komentowałeś pod tym wpisem xd Zmiana w fabryce?