Wow! nabiłem lvl xD
Czuję się dokładnie tak samo jak dostawałem ujemne czy dodatnie punkty z zachowania w szkole średniej xD

Wow! nabiłem lvl xD
Czuję się dokładnie tak samo jak dostawałem ujemne czy dodatnie punkty z zachowania w szkole średniej xD

Zaloguj się aby komentować