Właśnie miałem dziwnie-satysfakcjonujący mecz, w którym moja drużyna utraciła wszystkie wieże i inhibitory, ale mimo to wygraliśmy xd pewnie mój wysiłek zostanie zbezczeszczony w kolejnej grze, w której przegram po 15 minutach. I tak się żyje na tej solo kolejce.
bbwieli17

@hubby takie gry najlepsze

hubby

Dla zainteresowanych przegrałem nexta. Miałem w teamie Nilah+Nasus botlane, resztę sobie dopowiedzcie.

lizakoo

@hubby Bo to bardzo często występuje. Jeżeli rozwalisz inhib przeciwnika w ok. 15 minucie i nie dokończysz go w następnych 3 to masz jakieś 90% szans na przegraną, bo dzięki twoim superminionom dużo kasy idzie do przeciwnika (oczywiście musi wiedzieć, że dla niego to plus, a nie minus). Wówczas przeciwnik czeka, aż twój super minion wejdzie do jego bazy przy tym niszcząc jego falę i tym sposobem on ma 250-300 golda/fala, a ty 0.