Witam wszystkich i rozpoczynam Trzydziestą Szóstą Edycję #kacikmelomana o tematyce:
#metal a dokładnie #deathmetal
[Proszę przeczytać poniższe zasady]
-
do zabawy zgłaszamy pojedyńczy utwór z albumu lub EPki (w przypadku gdy podany utwór był wydany tylko jako singiel to podajemy jako singiel). Album/Epka raz użyta blokuje możliwość dodawania innych utworów z niej.
-
na jednego uczestnika przypada jedna propozycja
-
swoje propozycje wrzucamy do 28.06 (niedziela) do północy w nowym poście z tagiem #kacikmelomana
-
post z propozycją muzyczną powinien zawierać: wykonawcę i tytuł oraz informację z jakiego albumu/Epki pochodzi
-
nie można używać utworów z albumów i epek użytych w poprzednich edycjach. Lista albumów i epek z poprzednich edycji tutaj
-
jeśli chcesz się dopisać do listy, do wołania na konkretne gatunki zostaw komentarz tutaj
#kacikmelomana #muzyka
Wołam @Yes_Man @Heheszki @Gaashak @konto_na_wykop_pl @peposlav @cremaster @LondoMollari @skorpion @pingWIN

