Wiecie, że nie musicie wchodzić na tag żeby go zaobserwować, albo zablokować? Wystarczy, że najedziecie myszką na tag w wpisie i po chwili wyskakują ikonki, żeby dodać do obserwowanych, albo na czarno. To są te detale
Wiecie, że nie musicie wchodzić na tag żeby go zaobserwować, albo zablokować? Wystarczy, że najedziecie myszką na tag w wpisie i po chwili wyskakują ikonki, żeby dodać do obserwowanych, albo na czarno. To są te detale
Zaloguj się aby komentować