@PanNiepoprawny No masz wszystko jasne. Śrubokrętami płaskimi podwarzasz te "języki" żeby się zatrzaski nie połamały. Jak się nie uda i się połamią to ja bym te 2 części skleił ze sobą klejem 2 składnikowym i już.
Tylko po sklejeniu już tego raczej nie rozłączysz.