Widać, że w Valve pracują śmieszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #gry #steam #steamdeck

Widać, że w Valve pracują śmieszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #gry #steam #steamdeck

@Pan_Oski np nie można zainstalować SAMP czyli GTA sa multiplaer. W grach z wbudowanym menagerem modow tez nie działają mody bo nie. W zasadzie SD to nadal konsola ale z większą biblioteką gier. Szkoda ze ludzie piszą głupoty sugerujące ze jest na równi z komputerem z windowsem. A szkoda bo myślałem ze powstała realna konkurencja
Zaloguj się aby komentować