Wczoraj zjadłem trochę frytek i dzisiaj w nocy w sumie też i mam takiego balona w brzuchu, ehh. Nie pamiętam czy wczoraj srałem, chyba nie więc dzisiaj pewnie będzie MOAS.
#gownowpis #srajzhejto #jedzenie
Wczoraj zjadłem trochę frytek i dzisiaj w nocy w sumie też i mam takiego balona w brzuchu, ehh. Nie pamiętam czy wczoraj srałem, chyba nie więc dzisiaj pewnie będzie MOAS.
#gownowpis #srajzhejto #jedzenie
Zaloguj się aby komentować